EN | RO

Stalpi metalici cu sfoara pentru muzee si galerii de arta

Stalpisori metalici elganti si simpli cu finisaj auriu lucios sau argintiu. Au rolul de a pastra o distanta de siguranta intre exponate si vizitatori sau pentru a ajuta la ghidarea fluxului de vizitatori in diferite locatii.
Produsul de baza include stalpisorul metalic si sfoara cu lungime de 2m. Optional se poate achizitiona sfoara la metru liniar si se pot adauga carligele de prindere.

Model Theatre
Inaltime stalp 1m
Lungime sfoara 2m
Nuante stalp : auriu si argintiu
Nuante sfoara: rosu, albastru si negru

Preturi:

1 prindere perete= 12eur
1 stalp metalic simplu auriu=59eur
1 sfoara 2m = 25eur

Accesories
Carlige agatare = 6 euro
suport A4 semnalistica =12 euro
suport A3 semnalistica = 27euro
Pret sfoara la metru =7 euro /m

Pret fara TVA*78.00 €
Termen livrare: 4-7 zile** Disponibil la comanda
Contact office@glamshops.ro +4(0) 721 640 898
  • Comenzile se pot realzia prin intermediul SEAP. Va rugam inaintea oricarei comenzi sa ne contactati pentru a ne asigura ca produsul dorit este conform cerintelor si solicitarilor dvs.
  • Majoritatea produsleor sunt adaptabile si configurabile din fabrica si nu exista pe stoc .In functie de disponibilitatea la producator va oferim termen de livrare / productie.
  • Anumite comenzile pot necesita plata unui avans pentru a demara productia.
  • Costurile de transport international nu sunt incluse in pretul produsului pentru a nu creste artificial valoarea nominala. In functie de volumul comenzii costul transportului poate fi eliminat.
  • Solutia optima de transport se ia in functie de volum si timpul specificat de livrare. Pentru volum mic apelam la transport rutier prin curierat Dpd, Tnt, Fedex, Dhl iar pentru volum mare sau produse fragile apelam la servicii de transport privat.