EN | RO

Masa de sticla muzee MU/TBU

MU/TBU- masa de sticla expunere muzee

Structura lemn pal cu sticla securizata lipita UV
inaltime totala sticla 30cm, baza lemn 15cm
Structura necesita asamblare
Echipare: 8 spoturi led

Detalii tehnice
Sticla securizata 8mm
Temperatura de culaore leduri 4000K
Incuietori
Dimensiune 180 x 80 x 45cm
Greutate: 110 kG

Extra Optiuni
Modificare dimensiunilor de gabarit si al nuanteleor de finisaj
Sistem de retinere al umiditatii cu sare hydroscopoica
Geamuri laminate sau geamuri extra clare
Rafturi suplimentare
Sistem iluminare cu banda led

Pretul poate suferi modificari (discount) in functie de volum si cantitatea totala comandata.

Pret fara TVA*2300.00 €
Termen livrare: 4-7 zile** Disponibil la comanda
Contact office@glamshops.ro +4(0) 721 640 898
  • Comenzile se pot realzia prin intermediul SEAP. Va rugam inaintea oricarei comenzi sa ne contactati pentru a ne asigura ca produsul dorit este conform cerintelor si solicitarilor dvs.
  • Majoritatea produsleor sunt adaptabile si configurabile din fabrica si nu exista pe stoc .In functie de disponibilitatea la producator va oferim termen de livrare / productie.
  • Anumite comenzile pot necesita plata unui avans pentru a demara productia.
  • Costurile de transport international nu sunt incluse in pretul produsului pentru a nu creste artificial valoarea nominala. In functie de volumul comenzii costul transportului poate fi eliminat.
  • Solutia optima de transport se ia in functie de volum si timpul specificat de livrare. Pentru volum mic apelam la transport rutier prin curierat Dpd, Tnt, Fedex, Dhl iar pentru volum mare sau produse fragile apelam la servicii de transport privat.