EN | RO

Cutie metalica cu roti transport obiecte de valoare

Solutie de transport facila pentru produsele de valoare. O cutie metalica/ aluminiu cu o greutate redusa echipata cu roti si manere. Protejeaza obiecte, este rezistenta la lovituri si zgarieturi si foarte stabila.
Ideala pentru transportul  obiectelor de valoare si exponatelor de muzeu de dimensiuni mari sau greutate ridicata.

Avantaje
Usor de transportat datorita manerelor si rotilor de cauciuc 50mm
Greutate redusa
Robusta si stabila
Rezistenta la praf si picaturi de apa
Rezistenta la lovituri
Permite depozitare/ stivuire
Capac cu incuietori si optional cu securizare prin cheie
Muchii rotunjite 30mm

A 1599 / 105 R -- 010159951 -- size 870 x 350 x 345 -- 273,60 euro
A 1599 / 150 R -- 010159952 -- size 975 x 415 x 375 -- 302,70 euro

Pret fara TVA*273.00 €
Termen livrare: 4-7 zile** Disponibil la comanda
Contact office@glamshops.ro +4(0) 721 640 898
  • Comenzile se pot realzia prin intermediul SEAP. Va rugam inaintea oricarei comenzi sa ne contactati pentru a ne asigura ca produsul dorit este conform cerintelor si solicitarilor dvs.
  • Majoritatea produsleor sunt adaptabile si configurabile din fabrica si nu exista pe stoc .In functie de disponibilitatea la producator va oferim termen de livrare / productie.
  • Anumite comenzile pot necesita plata unui avans pentru a demara productia.
  • Costurile de transport international nu sunt incluse in pretul produsului pentru a nu creste artificial valoarea nominala. In functie de volumul comenzii costul transportului poate fi eliminat.
  • Solutia optima de transport se ia in functie de volum si timpul specificat de livrare. Pentru volum mic apelam la transport rutier prin curierat Dpd, Tnt, Fedex, Dhl iar pentru volum mare sau produse fragile apelam la servicii de transport privat.